اطلاعات تماس شرکت
پاسخگوی تماس : محسن حسین‌پور
شماره ثابت : 09362421777
شماره همراه : 09362421777
شما می‌توانید همین حالا جهت همکاری اقدام کنید. من داوطلب هستم
*** تخفیف ویژه فقط تا آخر فروردین، بدلیل شرایط بحرانی بوجود آمده و جهت کمک به شهرهای بدون امکانات برای امکان سفارش آنلاین***
فرصت طلایی درآمدزایی نامحدود، با کمترین سرمایه ممکن
در شرایط بحرانی موجود که بیشتر شهرهای کشور در قرنطینه کامل هستند و بیشتر از هر زمان دیگری نیاز به امکان سفارش آنلاین، بخصوص برای خوراکی احساس میشود، شما هم میتوانید نماینده ی خوشپز در شهر خودتان باشید و در حل بحران موجود نقش مهمی را ایفا کنید و همچنین کسب و کار خودتان را در سریعترین زمان رونق ببخشید.
استارتاپ خوشپز با بهترین شرایط در همه‎ی شهرها و استان‎ها نماینده می‌پذیرد. بخصوص شهرها و شهرستانهایی که تا اکنون از این نوع امکانات بی‌بهره مانده‌اند.
سایت و اپلیکیشن خوشپز برای خرید اینترنتی کلیه‌ی مواد خوراکی و سفارش آنلاین غذا و نوشیدنی از همه‌ی غذاخوری‌ها و کافی‌شاپ‌ها می‌باشد و هم اکنون تیم ما در بیش از 20 شهر در سراسر کشور امتیاز فعالیت مستقل را به نمایندگان واگذار نموده‌است.

مزایای این کار برای شما:
1. شروع به کار فوری با کمترین سرمایه ممکن
2. درآمدزایی نامحدود بسته به نوع کار و ایده‌پردازی و تلاش شما و امکان توسعه‌ی هرچه بیشتر کار
3. امکان ثبت نامحدود رستوران و مغازه و آشپز خانگی و کسب درآمد از همکاری با همه‌ی آنها
و .....

دسته‌بندی‌های سایت به شرح زیر‌است و قابلیت اضافه کردن هر گروه دیگری نیز وجود دارد:
1. غذاخوری‌ها (سفارش از همه‌ی غذاخوری‌های هر شهر)
2. شیرنی، بستنی و نوشیدنی ( سفارش از کافی شاپ و شیرنی و بستنی فروشی‌ها)
3. غذاهای خانگی (سفارش هر نوع خوراکی مانند غذا و کیک و شیرنی و ترشی و ... از خانم‌هایی که در خانه خودشان کار کنند.)
4. بازار خوراکی ( کلیه‌ی مواد غذایی مانند میوه و مواد سوپرمارکتی و گوشت و ... )

سایت و اپلیکیشن شامل امکانات حرفه‌ای و کامل پنل کاربری (برای مشتریان)، پنل فروشندگان (برای غذاخوری و فروشگاه‌ها) و پنل مدیریت (برای نماینده‌ی خوشپز, با تمامی امکانات مدیریتی) میباشد.
سایت و اپلیکیشن بر روی کامپیوتر، تبلت و موبایل قابل استفاده می‌باشد و طراحی و آماده‌سازی آن توسط تیم حرفه‌ای ما یک سال زمان گرفته است.

شرایط مورد نیاز متقاضی تنها مهارت کار با اینترنت و علاقه به تجارت الکترونیک و اپلیکیشن و از طرفی انگیزه برای تلاش در این زمینه می‌باشد.
ما تمامی مراحل کار را به شما آموزش می‌دهیم.
مبلغ واگذاری امتیاز به ازای هر شهر (5 میلیون تومان) بوده که با تخفیف اعمال شده تا آخر فروردین به (3میلیون) کاهش یافته است. از این مبلغ فقط (یک میلیون تومان) بعنوان پیش قرارداد پرداخت شده و بقیه‌ی هزینه بعد از واگذاری کامل امتیاز شهر مورد نظر پرداخت خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.